Forum Branży Eventowej

12 stycznia w Warszawie odbyło się kolejne Forum Branży Eventowej. Misją tego wyjątkowego w naszej branży wydarzenia jest pokazanie eventu, jako spójnego elementu komunikacji z klientami, pracownikami i innymi uczestnikami otoczenia przedsiębiorstwa.

Organizatorzy FBE wyróżnili trzy zasadnicze strefy – networkingu, biznesu oraz strefę merytoryczną. Każda z nich jest bardzo istotna w naszej pracy. Nie można zapominać o ciągłym zdobywaniu nowej i poszerzaniu już posiadanej wiedzy. Właśnie dlatego organizatorzy zaoferowali szereg prelekcji.

Naszym zdaniem wyróżnić należy wykład Wojciecha Herry pt. Przyszłość zaczyna się dziś – jaki jest wpływ technologii i zmian pokoleniowych na formy spędzania czasu. Poprowadzony w sposób ciekawy, wzbudzający zainteresowanie i poruszający kwestie zmian, które towarzyszą nam w każdym aspekcie życia, zarówno zawodowego jak i prywatnego. Nie bójmy się zmian 🙂

Networking i budowanie relacji to również bardzo ważna i istotna część forum. Jest to świetna okazja żeby wymienić się doświadczeniami i znaleźć partnerów w biznesie. Dużą uwagę poświęciliśmy strefie biznesu, czyli przestrzeni gdzie swoje możliwości pokazują podwykonawcy – od firm cateringowych, przez firmy oferujące obsługę techniczną, rozwiązania IT, producentów gadżetów, aż po usługi okołoeventowe, atrakcje i same obiekty. Właśnie tą strefę opuściłyśmy z głowami pełnymi pomysłów na ciekawe i niestandardowe atrakcje, które już w najbliższej przyszłości będziemy mogły zaproponować klientom.

Udział w forum był ciekawym doświadczeniem, za rok reprezentacja Bachleda Kongresy Eventy również będzie obecna!

Zobacz inne aktualności