KONGRESY I KONFERENCJE

Kongres i konferencja od A do Z

Nasze doświadczenie w organizacji kongresów i konferencji, zarówno w Polsce jak i na arenie międzynarodowej, daje gwarancję kompleksowej obsługi na każdym etapie realizacji wydarzenia. Opracowujemy indywidualną koncepcję kongresu, planujemy każdy szczegół i realizujemy plan, mając zawsze na celu sukces Państwa przedsięwzięcia.

Nie zgadujemy, nie eksperymentujemy

Podczas realizacji projektu stawiamy na sprawdzone rozwiązania, pewne technologie oraz zaufanych podwykonawców. Bez względu na rozmiar przedsięwzięcia podchodzimy do projektów z pełnym zaangażowaniem oraz należytą dbałością o każdy szczegół. Dobieramy narzędzia odpowiednie do typu wydarzenia, budżetu Klienta i jego oczekiwań.

Czas jest dla nas cenny

Cenimy Państwa czas oraz poczucie bezpieczeństwa podczas realizacji. Nasi specjaliści zajmą się każdym szczegółem, który ma wpływ na finalny sukces wydarzenia, dopilnują najważniejszych terminów i zadbają o każdy detal.

konferencja2

Organizując Twój kongres zadbamy o:

− Aranżację miejsca wydarzenia
− Dostarczenie cateringu zgodnie z wymaganiami Klienta
− Obsługę techniczną wydarzenia
− Obsługę uczestników (rejestracja on-line, zakwaterowanie, transfery przed oraz w trakcie wydarzenia)
− Przygotowanie i obsługę systemu do zgłaszania oraz oceny streszczeń
− Obsługę marketingową (projekt oraz druk materiałów reklamowych i użytkowych, przygotowanie strony wydarzenia, mailing, pozyskiwanie sponsorów, partnerów, reklama wydarzenia)
− Kontakt z prelegentami, partnerami i mediami na każdym etapie realizacji
− Transport i obsługę logistyczną
− Organizację atrakcji oraz imprez towarzyszących

Planujesz organizację eventu?