Majowa kumulacja wrażeń :)

Maj to dla nas niewątpliwe okres niezwykle…. ciekawy.. pracowity i ekscytujący. Czas bardzo szybko płynie.. Konferencja goni konferencję, szkolenie przeplata się z kolejnym szkoleniem, integracją, uroczystością oraz eventem. Zmęczenie zastępowane jest pozytywną adrenaliną, która napędza nas do działania i robienia rzeczy, wydawać by się mogło, niemożliwych 🙂

Kończy się właśnie pierwsza edycja autorskiej Konferencji Naukowo-Szkoleniowej Zakażenia w Perinatologii i Ginekologii pod patronatem Pana Profesora Krzysztofa Drewsa, która zgromadziła uczestników z całej Polski. Gościmy ginekologów, neonatologów, perinatologów, położników oraz położne – ukierunkowanych specjalistów, którzy pragną doskonalić swoje umiejętności oraz podnosić kompetencje, aby skuteczniej diagnozować oraz leczyć swoje pacjentki oraz ich nowo narodzone pociechy.
Warsztaty praktyczne prowadzone przez Panów: Profesora Roberta Jacha, Profesora Witolda Kędzię oraz Pana Doktora Macieja Stukana zorganizowane wspólnie z Polskim Towarzystwem Kolposkopii i Patofizjologii Szyjki Macicy cieszą się ogromnym zainteresowaniem.
Mimo, iż to pierwsza edycja Konferencji już wzbudziła ogromne zainteresowani wśród Towarzystw Medycznych. W gronie patronów honorowych wydarzenia znaleźli się: Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników, Konsultant Krajowy w Dziedzinie Ginekologii i Położnictwa, Prezes Polskiego Towarzystwa Medycyny Perinatalnej, Prezes Polskiego Towarzystwa Neonatologicznego, Prezes Polskiego Towarzystwa Zakażeń Szpitalnych, Rektor UM im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu oraz Marszałek Województwa Małopolskiego i Burmistrz Miasta Zakopane.

Szanowni Wykładowcy,
dziękujemy za przyjęcie zaproszenia do udziału w spotkaniu, za zaangażowanie oraz nieoceniony wkład w program merytoryczny Konferencji. Dziękujemy za przygotowanie interesujących tematów wystąpień poruszających najbardziej aktualną tematykę.

Szanowni Uczestnicy,
dziękujemy za aktywny udział zarówno w wykładach jak i warsztatach praktycznych. Dziękujemy za współtworzenie wspaniałej, przyjacielskiej atmosfery oraz merytoryczne dyskusje oraz komentarze związane z przedstawianą tematyką.

Szanowny Partnerzy, Szanowni Patroni,
dziękujemy za obecność oraz wkład i aktywne zaangażowanie w przygotowania Konferencji!

Dziękujemy za wiele ciepłych i pozytywnych opinii.
Do zobaczenia za rok!

A teraz..
mamy jeden dzień odpoczynku i wyjeżdżamy do Lublina, gdzie czekają na nas ostatnie przygotowania do XX Zjazdu Naukowego Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego!

Trzymajcie kciuki!

Zobacz inne aktualności