Podhalańskie Dialogi Medyczne

Kongresy medyczne to dla event managera nie lada wyzwanie – duża ilość uczestników, targi medyczne, wykłady, dyskusje i warsztaty praktyczne. Przy organizacji tego typu przedsięwzięć wykorzystać trzeba wszystkie swoje umiejętności, kreatywność, dbałość o szczegóły, zmysł logistyczny i organizacyjny, a przede wszystkim ogromne zaangażowanie w realizowany projekt. Za sukces wydarzenia odpowiada nie tylko wysoki poziom organizacyjny, wyśmienite jedzenie, atrakcyjność programu ale również – lub przede wszystkim kwestie merytoryczne, których zawartość wpływa na zainteresowanie uczestników.

Przed nami organizacja pierwszej edycji interesującego wydarzenia jakim są „Podhalańskie Dialogi Medyczne”. Dla wielu lekarzy o różnych specjalizacjach będzie to okazja do spotkania i dyskusji, szansa aby wypracować optymalne rozwiązania, które ostatecznie przełożą się na zdrowie pacjenta. Młodzi adepci sztuki lekarskiej będą mogli spotkać wiele autorytetów ze świata medycznego i czerpać z ich wiedzy i doświadczenia.

Dla nas to kolejne wyzwanie, przed którym stajemy pełni siły i zaangażowania, a także ogromna radość, że uczestniczymy w tworzeniu nowej formuły konferencji i nowego konceptu na spotkania i wymianę swoich doświadczeń specjalistów z różnych dziedzin medycyny.

W programie konferencji znajdą Państwo sesje dotyczące problematyki diagnostyki różnicowej wybranych schorzeń (np. różne przyczyny duszności), współczesnych metod diagnostyki i leczenia chorób o znaczeniu społecznym (choroba niedokrwienna serca, nadciśnienie tętnicze, cukrzyca, przewlekła choroba nerek, depresja), porównania nowych i starszych leków hipoglikemizujących, hipolipemizujących i przeciwzakrzepowych, czy problematyki postępowania niefarmakologicznego.

Podhalańskie Dialogi Medyczne odbędą się 20-22 października 2017 r. w Zakopanem, w Hotelu Mercure Kasprowy Zakopane.

 

Zapraszamy

Biuro konferencji

Bachleda Kongresy Eventy

Szczegóły znajdą Państwo na stronie www.dialogimedyczne.pl

Zobacz inne aktualności