Portfolio

Poznaj nasze dotychczasowe realizacje

XX Międzynarodowy Kongres Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, 25-27.11.2022

XX Międzynarodowy Kongres Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, 25-27.11.2022

Z nieskrywaną przyjemnością prezentujemy krótkie podsumowanie Kongresu, który odbył się w listopadzie w Hilton Warsaw City. Zgromadził uczestników z niemal wszystkich kontynentów! Miesiące przygotowań, współpraca z przedstawicielami Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging oraz z firmami partnerskimi i sponsorami przyniosły oczekiwany rezultat. O Kongresie było głośno w Polsce i za naszymi granicami!

Więcej
Podhalańskie Dialogi Medyczne – 6 odsłona Konferencji 2022

Podhalańskie Dialogi Medyczne – 6 odsłona Konferencji 2022

Szanowni Państwo! Jesienią 2022 roku odyła się wyjątkowa Konferencja VII edycja konferencji Podhalańskie Dialogi Medyczne. Spotkanie z roku na rok gromadzi coraz większą liczbę uczestników – lekarzy, naukowców i specjalistów z wielu dziedzin medycyny oraz nauki. Dlatego serdecznie zapraszamy do udziału internistów, diabetologów, gastrologów, seksuologów, dietetyków, psychologów, specjalistów od żywienia i Medycyny Stylu Życia. Bezsprzecznie gwarantem prawidłowego rozpoznania, leczenia oraz późniejszej rekonwalescencji pacjentów jest rozmowa, często burzliwa, między specjalistami z wielu różnych dyscyplin. Zapraszamy na tę rozmowę – aby wspólnie wypracować optymalne rozwiązania.

Więcej
XXVI Konferencja Naukowa Postępy w Ginekologii Onkologicznej  |  08-09.09.2022

XXVI Konferencja Naukowa Postępy w Ginekologii Onkologicznej | 08-09.09.2022

Konferencja Postępy w Ginekologii Onkologicznej to wydarzenie, które na stałe wpisało się w kalendarz eventów organizowanych przez nasze biuro. Głównym celem Konferencji jest szerzenie oraz doskonalenie wiedzy onkologicznej wśród ginekologów, onkologów, ginekologów onkologicznych, chirurgów, urologów czy genetyków. Nacisk jest kładziony na aktywny udział w wymagających sesjach naukowych, które prowadzone są przez doświadczonych wykładowców – szanowanych ekspertów z całej Polski. Rozpatrywanie zawiłych przypadków medycznych w gronie specjalistów pozwala na szybsze oraz prawidłowe diagnozowanie schorzeń. W rezultacie rzutuje bardziej efektywne leczenie. Lepsza opieka nad chorymi z nowotworem i kompleksową rehabilitacja fizyczna i psychiczna po zakończonym leczeniu lub kuracji mają ogromne znaczenie.

Więcej
Zjazd Naukowy Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego | formuła hybrydowa

Zjazd Naukowy Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego | formuła hybrydowa

Zjazd Naukowy Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego odbył się w maju w Gdańsku. Była to jego już XXIII edycja! Jak zapewne wiecie, formuła tegorocznego wydarzenia była niecodzienna! Z przyczyn niezależnych od Zarządu PTD zorganizowaliśmy Zjazd w Gdańsku – lecz w lokalizacji innej niż AmberExpo (które zostało przekształcone w szpital tymczasowy). Szczegółowy wymiar tegorocznego Zjazdu miała formuła i wykorzystanie szerszej przestrzeni w przepięknym otoczeniu – nad Motławą i na Wyspie Spichrzów. Zapraszamy do zapoznania się z krótkim podsumowaniem

Więcej
Konferencja Podhalańskie Dialogi Medyczne – jubileusz w formule hybrydowej

Konferencja Podhalańskie Dialogi Medyczne – jubileusz w formule hybrydowej

Konferencja szczególnie bliskie naszym sercom. Dlaczego? Ponieważ to pierwsze autorskie wydarzenie, które mieliśmy przyjemność organizować jako Bachleda Kongresy Eventy. Aż ciężko uwierzyć, że to już pięć wspólnych lat! Pięć edycji tego wyjątkowego spotkania, która z roku na rok gromadzi coraz więcej Uczestników z całej Polski. Co ciekawe, jak się okazało w tym roku również i gości z zagranicy 🙂 To zapowiedź kolejnej serii konferencji o nazwie – DIALOGI MEDYCZNE!

Więcej
Międzynarodowa konferencja hybrydowa w Poznaniu!

Międzynarodowa konferencja hybrydowa w Poznaniu!

13Hcy… Skrót od 13th International Conference One-Carbon Metabolism, B Vitamins and Homocysteine, wyjątkowego wydarzenia, którego organizacja sprawiła nam bardzo dużo przyjemności i pozwoliła rozwinąć Bachleda Kongresy Eventy skrzydła na arenie międzynarodowej! To spotkanie naukowców z całego świata, które obfitowało w ciekawe i wymagające sesje naukowe i plakatowe. Atmosfera, która towarzyszyła nam zarówno na etapie przygotowań, jak i późniejszej realizacji jest czymś, do czego będziemy często wracać! Wspaniali ludzie, wyjątkowy program naukowy, pełen wachlarz atrakcji towarzyszących i Poznań – jako miejsce, które połączyło naukowców ze wszystkich kontynentów!

Więcej
Jubileuszowa Konferencja Naukowa na Podhalu!

Jubileuszowa Konferencja Naukowa na Podhalu!

Ginekologia Onkologiczna, zajmuje się wykrywaniem oraz leczeniem chorób onkologicznych narządów płciowych. To bardzo ważna dziedzina medycyny, która wymaga od lekarzy ciągłego rozwoju, nieustannej edukacji oraz zaangażowania w opiekę nad pacjentem. XXV Konferencja Naukowa Postępy w Ginekologii Onkologicznej, odbyła się w dniach 09-10.09.2021 r. w Hotelu Mercure Kasprowy w Zakopanem. Zgodnie z wymogami sanitarnymi centrum kongresowe przerodziło się w szereg bezpiecznych sal wykładowych oraz higienicznych przestrzeni do odbycia warsztatów praktycznych.

Więcej
XXII Zjazd Naukowy Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego | ON-LINE

XXII Zjazd Naukowy Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego | ON-LINE

XXII Zjazd Naukowy PTD za nami!

Mieliśmy przyjemność zorganizować coroczny, trzydniowy Zjazd Naukowy Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego, który odbył się w formule on-line. Prowadziliśmy transmisję z centrum Polski. Udział w kongresie wzięli przedstawiciele świata nauki, medycyny, farmacji i edukacji. Łącznie podczas aktywności platformy stramingowej odnotowaliśmy 84.324 wejścia! Całkowity czas spędzony na platformie przez naszych uczestników to 1 rok, 246 dni, 10 godzin i 1 minuta!

Więcej
V Podhalańskie Dialogi Medyczne | 22-24.10.2021 r.

V Podhalańskie Dialogi Medyczne | 22-24.10.2021 r.

Szanowni Państwo! Już jesienią 2021 roku odbędzie się wyjątkowa Konferencja V edycja konferencji Podhalańskie Dialogi Medyczne. Spotkanie z roku na rok gromadzi coraz większą liczbę uczestników – lekarzy, naukowców i specjalistów z wielu dziedzin medycyny oraz nauki. Dlatego serdecznie zapraszamy do udziału internistów, diabetologów, gastrologów, seksuologów, dietetyków, psychologów, specjalistów od żywienia i Medycyny Stylu Życia. Bezsprzecznie gwarantem prawidłowego rozpoznania, leczenia oraz późniejszej rekonwalescencji pacjentów jest rozmowa, często burzliwa, między specjalistami z wielu różnych dyscyplin. Zapraszamy na tę rozmowę – aby wspólnie wypracować optymalne rozwiązania.

Więcej
IV Podhalańskie Dialogi Medyczne | ON-LINE

IV Podhalańskie Dialogi Medyczne | ON-LINE

Konferencja Podhalańskie Dialogi Medyczne organizowana przez Pana Profesora Artura Mamcarza z Międzyleskiego Szpitala Specjalistycznego w Warszawie. Skierowana do kardiologów, diabetologów, psychiatrów, specjalistów od żywienia, aktywności fizycznej, Medycyny Stylu Życia. A także do internistów oraz lekarzy pragnących poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności, aby pełniej diagnozować i leczyć swoich pacjentów. W 2020 roku konferencja odbyła się w nowej, zmienionej przez Covid-19 formule – była to transmisja on-line.

Więcej