Portfolio

Poznaj nasze dotychczasowe realizacje

XXI Kongres Medycyny Estetycznej i Anti-Aging | 17-19.11.2023

XXI Kongres Medycyny Estetycznej i Anti-Aging | 17-19.11.2023

Jesteśmy dumni z tego, że mogliśmy współtworzyć to niesamowite wydarzenie jako biuro organizacyjne. Kongres będący jednym z najważniejszych wydarzeń dla Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging oraz specjalistów zajmujących się medycyną przeciwstarzeniową. ICAAM – bo tak brzmi skrótowa nazwa Kongresu PTMEiAA odbył się w listopadzie w Warszawie i skierowany został do lekarzy. Zapraszamy do zapoznania się z relacją z Kongresu, która dzięki uprzejmości Zatoka Piękna została zamieszczona na stronie Towarzystwa.

Więcej
7 Podhalańskie Dialogi Medyczne | 20-22.10.2023

7 Podhalańskie Dialogi Medyczne | 20-22.10.2023

Jesienią odbyła się wyjątkowa Konferencja 7 konferencja Podhalańskie Dialogi Medyczne. Spotkanie z roku na rok gromadzi coraz większą liczbę uczestników – lekarzy, naukowców i specjalistów z wielu dziedzin medycyny oraz nauki. Udział w konferencji wzięło wielu internistów, diabetologów, gastrologów, seksuologów, dietetyków, psychologów, specjalistów od żywienia i Medycyny Stylu Życia. Bezsprzecznie gwarantem prawidłowego rozpoznania, leczenia oraz późniejszej rekonwalescencji pacjentów jest rozmowa, często burzliwa, między specjalistami z wielu różnych dyscyplin.

Więcej
XXVII Konferencja Naukowa Postępy w Ginekologii Onkologicznej | 14-15.09.2023

XXVII Konferencja Naukowa Postępy w Ginekologii Onkologicznej | 14-15.09.2023

Konferencja ma na celu szerzenie oraz doskonalenie wiedzy onkologicznej wśród ginekologów, onkologów, ginekologów onkologicznych, chirurgów, urologów czy genetyków poprzez ich aktywny udział w wymagających sesjach naukowych. Wykłady prowadzone są przez doświadczonych i szanowanych ekspertów z całej Polski. Rozpatrywanie zawiłych przypadków medycznych w gronie specjalistów pozwala na szybsze oraz prawidłowe diagnozowanie schorzeń, a przez to bardziej efektywne leczenie, lepszą opiekę nad chorymi z rozpoznanym nowotworem oraz kompleksową rehabilitację fizyczną i psychiczną po zakończonym leczeniu lub kuracji.

Więcej
International Mobility Conference | 22-26.05.2023

International Mobility Conference | 22-26.05.2023

IMC – International Mobility Conference. Mieliśmy ogromną przyjemność wspierać systemowo Fundację Szansa Dla Niewidomych, która była organizatorem międzynarodowej 18 International Mobility Conference. Konferencja odbyła się w Warszawie w dniach 22-26.05.2023 r. Zgromadziła: inżynierów, programistów, rehabilantów, okulistów, edukatorów, profesjonalistów akademickich, lekarzy, naukowców, terapeutów. Nie zabrakło także specjalistów i organizacji działających na rzecz osób niewidomych i niedowidzących.

Więcej
XXIV Zjazd Naukowy Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego | 18-20.05.2023

XXIV Zjazd Naukowy Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego | 18-20.05.2023

XXIV Zjazd Naukowy PTD za nami – w końcu w pełni w formule stacjonarnej!

Mieliśmy przyjemność zorganizować coroczny, trzydniowy Zjazd Naukowy Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego. Po trzech latach odbył się w pełni stacjonarnie. Udział w kongresie wzięli przedstawiciele świata nauki, medycyny, farmacji i edukacji. Uczestnicy brali udział w 38 sesjach naukowych, wysłuchując ponad 111 wykładów naukowych oraz spędzili ponad 47 godzin przysłuchując się sesjom ustnym oraz plakatowym!

Więcej
XX Międzynarodowy Kongres Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, 25-27.11.2022

XX Międzynarodowy Kongres Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, 25-27.11.2022

Z nieskrywaną przyjemnością prezentujemy krótkie podsumowanie Kongresu, który odbył się w listopadzie w Hilton Warsaw City. Zgromadził uczestników z niemal wszystkich kontynentów! Miesiące przygotowań, współpraca z przedstawicielami Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging oraz z firmami partnerskimi i sponsorami przyniosły oczekiwany rezultat. O Kongresie było głośno w Polsce i za naszymi granicami!

Więcej
Podhalańskie Dialogi Medyczne – 6 odsłona Konferencji 2022

Podhalańskie Dialogi Medyczne – 6 odsłona Konferencji 2022

Szanowni Państwo! Jesienią 2022 roku odyła się wyjątkowa Konferencja VII edycja konferencji Podhalańskie Dialogi Medyczne. Spotkanie z roku na rok gromadzi coraz większą liczbę uczestników – lekarzy, naukowców i specjalistów z wielu dziedzin medycyny oraz nauki. Dlatego serdecznie zapraszamy do udziału internistów, diabetologów, gastrologów, seksuologów, dietetyków, psychologów, specjalistów od żywienia i Medycyny Stylu Życia. Bezsprzecznie gwarantem prawidłowego rozpoznania, leczenia oraz późniejszej rekonwalescencji pacjentów jest rozmowa, często burzliwa, między specjalistami z wielu różnych dyscyplin. Zapraszamy na tę rozmowę – aby wspólnie wypracować optymalne rozwiązania.

Więcej
XXVI Konferencja Naukowa Postępy w Ginekologii Onkologicznej  |  08-09.09.2022

XXVI Konferencja Naukowa Postępy w Ginekologii Onkologicznej | 08-09.09.2022

Konferencja Postępy w Ginekologii Onkologicznej to wydarzenie, które na stałe wpisało się w kalendarz eventów organizowanych przez nasze biuro. Głównym celem Konferencji jest szerzenie oraz doskonalenie wiedzy onkologicznej wśród ginekologów, onkologów, ginekologów onkologicznych, chirurgów, urologów czy genetyków. Nacisk jest kładziony na aktywny udział w wymagających sesjach naukowych, które prowadzone są przez doświadczonych wykładowców – szanowanych ekspertów z całej Polski. Rozpatrywanie zawiłych przypadków medycznych w gronie specjalistów pozwala na szybsze oraz prawidłowe diagnozowanie schorzeń. W rezultacie rzutuje bardziej efektywne leczenie. Lepsza opieka nad chorymi z nowotworem i kompleksową rehabilitacja fizyczna i psychiczna po zakończonym leczeniu lub kuracji mają ogromne znaczenie.

Więcej
Zjazd Naukowy Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego | formuła hybrydowa

Zjazd Naukowy Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego | formuła hybrydowa

Zjazd Naukowy Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego odbył się w maju w Gdańsku. Była to jego już XXIII edycja! Jak zapewne wiecie, formuła tegorocznego wydarzenia była niecodzienna! Z przyczyn niezależnych od Zarządu PTD zorganizowaliśmy Zjazd w Gdańsku – lecz w lokalizacji innej niż AmberExpo (które zostało przekształcone w szpital tymczasowy). Szczegółowy wymiar tegorocznego Zjazdu miała formuła i wykorzystanie szerszej przestrzeni w przepięknym otoczeniu – nad Motławą i na Wyspie Spichrzów. Zapraszamy do zapoznania się z krótkim podsumowaniem

Więcej
Konferencja Podhalańskie Dialogi Medyczne – jubileusz w formule hybrydowej

Konferencja Podhalańskie Dialogi Medyczne – jubileusz w formule hybrydowej

Konferencja szczególnie bliskie naszym sercom. Dlaczego? Ponieważ to pierwsze autorskie wydarzenie, które mieliśmy przyjemność organizować jako Bachleda Kongresy Eventy. Aż ciężko uwierzyć, że to już pięć wspólnych lat! Pięć edycji tego wyjątkowego spotkania, która z roku na rok gromadzi coraz więcej Uczestników z całej Polski. Co ciekawe, jak się okazało w tym roku również i gości z zagranicy 🙂 To zapowiedź kolejnej serii konferencji o nazwie – DIALOGI MEDYCZNE!

Więcej