Portfolio

Poznaj nasze dotychczasowe realizacje

XXV Zjazd Naukowy Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego  |  23-25.05.2024

XXV Zjazd Naukowy Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego | 23-25.05.2024

XXV Zjazd Naukowy Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego zainaugurowany został w nietuzinkowy sposób oraz zgromadził kilkutysięczną widownię podczas trzech dni pełnych obrad. Sale wypełnione po brzegi, gwar rozmów w kuluarach, tętniąca życiem wystawa firm. Ogromnie cieszymy się, że mogliśmy być biurem organizacyjnym najważniejszego diabetologicznego wydarzenia w naszym kraju!

Więcej
XXI Kongres Medycyny Estetycznej i Anti-Aging | 17-19.11.2023

XXI Kongres Medycyny Estetycznej i Anti-Aging | 17-19.11.2023

Jesteśmy dumni z tego, że mogliśmy współtworzyć to niesamowite wydarzenie jako biuro organizacyjne. Kongres będący jednym z najważniejszych wydarzeń dla Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging oraz specjalistów zajmujących się medycyną przeciwstarzeniową. ICAAM – bo tak brzmi skrótowa nazwa Kongresu PTMEiAA odbył się w listopadzie w Warszawie i skierowany został do lekarzy. Zapraszamy do zapoznania się z relacją z Kongresu, która dzięki uprzejmości Zatoka Piękna została zamieszczona na stronie Towarzystwa.

Więcej
7 Podhalańskie Dialogi Medyczne | 20-22.10.2023

7 Podhalańskie Dialogi Medyczne | 20-22.10.2023

Jesienią odbyła się wyjątkowa Konferencja 7 konferencja Podhalańskie Dialogi Medyczne. Spotkanie z roku na rok gromadzi coraz większą liczbę uczestników – lekarzy, naukowców i specjalistów z wielu dziedzin medycyny oraz nauki. Udział w konferencji wzięło wielu internistów, diabetologów, gastrologów, seksuologów, dietetyków, psychologów, specjalistów od żywienia i Medycyny Stylu Życia. Bezsprzecznie gwarantem prawidłowego rozpoznania, leczenia oraz późniejszej rekonwalescencji pacjentów jest rozmowa, często burzliwa, między specjalistami z wielu różnych dyscyplin.

Więcej
XXVII Konferencja Naukowa Postępy w Ginekologii Onkologicznej | 14-15.09.2023

XXVII Konferencja Naukowa Postępy w Ginekologii Onkologicznej | 14-15.09.2023

Konferencja ma na celu szerzenie oraz doskonalenie wiedzy onkologicznej wśród ginekologów, onkologów, ginekologów onkologicznych, chirurgów, urologów czy genetyków poprzez ich aktywny udział w wymagających sesjach naukowych. Wykłady prowadzone są przez doświadczonych i szanowanych ekspertów z całej Polski. Rozpatrywanie zawiłych przypadków medycznych w gronie specjalistów pozwala na szybsze oraz prawidłowe diagnozowanie schorzeń, a przez to bardziej efektywne leczenie, lepszą opiekę nad chorymi z rozpoznanym nowotworem oraz kompleksową rehabilitację fizyczną i psychiczną po zakończonym leczeniu lub kuracji.

Więcej
International Mobility Conference | 22-26.05.2023

International Mobility Conference | 22-26.05.2023

IMC – International Mobility Conference. Mieliśmy ogromną przyjemność wspierać systemowo Fundację Szansa Dla Niewidomych, która była organizatorem międzynarodowej 18 International Mobility Conference. Konferencja odbyła się w Warszawie w dniach 22-26.05.2023 r. Zgromadziła: inżynierów, programistów, rehabilantów, okulistów, edukatorów, profesjonalistów akademickich, lekarzy, naukowców, terapeutów. Nie zabrakło także specjalistów i organizacji działających na rzecz osób niewidomych i niedowidzących.

Więcej
XXIV Zjazd Naukowy Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego | 18-20.05.2023

XXIV Zjazd Naukowy Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego | 18-20.05.2023

XXIV Zjazd Naukowy PTD za nami – w końcu w pełni w formule stacjonarnej!

Mieliśmy przyjemność zorganizować coroczny, trzydniowy Zjazd Naukowy Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego. Po trzech latach odbył się w pełni stacjonarnie. Udział w kongresie wzięli przedstawiciele świata nauki, medycyny, farmacji i edukacji. Uczestnicy brali udział w 38 sesjach naukowych, wysłuchując ponad 111 wykładów naukowych oraz spędzili ponad 47 godzin przysłuchując się sesjom ustnym oraz plakatowym!

Więcej
XX Międzynarodowy Kongres Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, 25-27.11.2022

XX Międzynarodowy Kongres Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, 25-27.11.2022

Z nieskrywaną przyjemnością prezentujemy krótkie podsumowanie Kongresu, który odbył się w listopadzie w Hilton Warsaw City. Zgromadził uczestników z niemal wszystkich kontynentów! Miesiące przygotowań, współpraca z przedstawicielami Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging oraz z firmami partnerskimi i sponsorami przyniosły oczekiwany rezultat. O Kongresie było głośno w Polsce i za naszymi granicami!

Więcej
Podhalańskie Dialogi Medyczne – 6 odsłona Konferencji 2022

Podhalańskie Dialogi Medyczne – 6 odsłona Konferencji 2022

Szanowni Państwo! Jesienią 2022 roku odyła się wyjątkowa Konferencja VII edycja konferencji Podhalańskie Dialogi Medyczne. Spotkanie z roku na rok gromadzi coraz większą liczbę uczestników – lekarzy, naukowców i specjalistów z wielu dziedzin medycyny oraz nauki. Dlatego serdecznie zapraszamy do udziału internistów, diabetologów, gastrologów, seksuologów, dietetyków, psychologów, specjalistów od żywienia i Medycyny Stylu Życia. Bezsprzecznie gwarantem prawidłowego rozpoznania, leczenia oraz późniejszej rekonwalescencji pacjentów jest rozmowa, często burzliwa, między specjalistami z wielu różnych dyscyplin. Zapraszamy na tę rozmowę – aby wspólnie wypracować optymalne rozwiązania.

Więcej
XXVI Konferencja Naukowa Postępy w Ginekologii Onkologicznej  |  08-09.09.2022

XXVI Konferencja Naukowa Postępy w Ginekologii Onkologicznej | 08-09.09.2022

Konferencja Postępy w Ginekologii Onkologicznej to wydarzenie, które na stałe wpisało się w kalendarz eventów organizowanych przez nasze biuro. Głównym celem Konferencji jest szerzenie oraz doskonalenie wiedzy onkologicznej wśród ginekologów, onkologów, ginekologów onkologicznych, chirurgów, urologów czy genetyków. Nacisk jest kładziony na aktywny udział w wymagających sesjach naukowych, które prowadzone są przez doświadczonych wykładowców – szanowanych ekspertów z całej Polski. Rozpatrywanie zawiłych przypadków medycznych w gronie specjalistów pozwala na szybsze oraz prawidłowe diagnozowanie schorzeń. W rezultacie rzutuje bardziej efektywne leczenie. Lepsza opieka nad chorymi z nowotworem i kompleksową rehabilitacja fizyczna i psychiczna po zakończonym leczeniu lub kuracji mają ogromne znaczenie.

Więcej
Zjazd Naukowy Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego | formuła hybrydowa

Zjazd Naukowy Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego | formuła hybrydowa

Zjazd Naukowy Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego odbył się w maju w Gdańsku. Była to jego już XXIII edycja! Jak zapewne wiecie, formuła tegorocznego wydarzenia była niecodzienna! Z przyczyn niezależnych od Zarządu PTD zorganizowaliśmy Zjazd w Gdańsku – lecz w lokalizacji innej niż AmberExpo (które zostało przekształcone w szpital tymczasowy). Szczegółowy wymiar tegorocznego Zjazdu miała formuła i wykorzystanie szerszej przestrzeni w przepięknym otoczeniu – nad Motławą i na Wyspie Spichrzów. Zapraszamy do zapoznania się z krótkim podsumowaniem

Więcej